15 Kasım 2018

Startup İstanbul İçin Kayıtlar Başladı

İnternet ekosisteminin Türkiye ve dünyadaki etkili aktörlerinin katıldığı, bölgenin en önemli girişimcilik etkinliği Startup İstanbul için kayıtlar ve erken bilet satışları başladı.

Teknoloji ve internetle ilgili şirket kuran girişimcileri hızlandıran ve erken aşama yatırımlarını yapan Etohum, bu yıl bir kez daha dünyanın girişimcisini ve yatırımcısını Startup İstanbul çatısı altında topluyor. 30 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi sarayında gerçekleşecek olan etkinlik, 40 ülkeden 100’ü aşkın girişimci ve 200’den fazla yatırımcıyla yaklaşık 1000’in üzerinde katılımcıyı ağırlayacak.

Amerika ve Avrupa’dan yatırımcıların ve konuşmacıların katılacağı konferansta, dünyanın en büyük hızlandırıcıları olarak bilinen 500 Startups, YCombinator, Kissmetrics, Blablacar, Twitter, Udemy, Aramex, Endeavor, Wayra, Startup Wise Guys, Plan9, Flat6labs, Eleven, Microsoft Ventures gibi şirketler de, sunum ve oturumlar aracılığıyla girişimcilerle buluşacak.

Startup İstanbul’un belli olan ilk konuşmacıları ise şöyle:
Neil Patel – Kissmetrics
Michael Seibel – YCombinator
Nicolas Brusson – Blablacar
Chris Chabot – Twitter
Marvin Liao – 500Startups
Hanan Lavy – Microsoft Ventures
Fadi Ghandour – Aramex
Prof. Erhan Erkut – MEF Üniversitesi
Gary Stewart – Wayra
Eren Bali – Udemy
Vitaly Golomb – CEED Valley Ventures
Mike Reiner – Startup Wise Guys
Allen Taylor – Endeavor
Bas Van den Beld – Stateofdigital
Adam Berk – Entrepreneurial Science
Steven Seggie – Özyeğin Üniversitesi
Startup İstanbul’da yer almak isteyenler için http://startupistanbul.com/register adresinde satışa çıkan erken bilet satışları 31 Temmuz’a kadar devam edecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*