21 Kasım 2018

Startup İstanbul İzlenimlerimiz

Bugün kapılarını açan Startup İstanbul etkinliği tüm hızıyla sürüyor. Katılımcı sayısı bakımından İstanbul’da yapılan en büyük girişimcilik zirvesi olarak nitelendirilen Startup İstanbul, girişimciler, start-up sahipleri ve girişimci olmak isteyenler tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

100’e yakın start-up’ın (Bizim saymamıza göre 92) boy gösterdiği zirvede, özellikle networking aktiviteleri dikkat çekiyor.  Girişimciliğe meraklı katılımcılar bir yandan sunumları dinlerken, girişimciler ve yatırımcılar da standlarda buluşup fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Şu an başlayan öğleden sonra programı, iki salonda paralel olarak ilerleyen konuşmalar ve özel bir salon ayrılmış paneller olarak devam ediyor. Günün ilk yarısındaki konuşmacıların tamamı Bosphorus Hall’da seri konuşmalar yaptılar. Konuşmacıların listesi aşağıda görüldüğü gibi.

Saat 16:30’a kadar devam edecek konuşma ve panellerden sonra, ödül törenlerine geçilecek ve ödüllerin açıklanması saat 18:00’de olacak.

Startup İstanbul’u ekip olarak canlı takip ediyoruz. Etkinlikteki son gelişmeleri öğrenmek için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*