14 Kasım 2018

Startup Live, Girişimcileri Viyana’ya Gönderiyor

Girişimcilerin kendilerini gösterme ve yatırım alma şansı bulabileceği Startup Live etkinliği, 30 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Santral İstanbul‘da gerçekleşecek olan etkinlik, 2009 yılında Avusturya’da kurulan STARTEurope tarafından koordine ediliyor.

Girişimciler bu etkinlikte, bugüne kadar ne yaptıklarını Avrupa’dan mentorlar ve uzmanların da aralarında bulunduğu 100 kişilik bir grupla paylaşacaklar. Etkinliğe katılan girişimciler koçlar, melek yatırımcılar ve diğer girişimcilerle iletişime geçerek, kendilerine bir yatırımcı bulma fırsatı da yakalayıp, birbirleriyle yarışacaklar. Etkinlikte bulunacak mentor ve jüri üyelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük girişim festivallerinden olan Pioneers Festival, 2500 bilişimciyi ağırlayacak. 29-31 Ekim 2013 tarihinde Avusturya’nın Viyana kentinde gerçekleşecek olan bu festivalde, her ülkenin kazanan girişimi birbirleriyle yarışacak ve girişimciler, küresel çaptaki yatırımcılarla tanışma imkanı bulacaklar.

Facebook, Google ve Skype gibi global şirketlerin yöneticilerinin de katılacağı bu etkinlik sonrasında katılımcılar projelerini kıtalar arası bir platformda tanıtma şansı yakalamış olacaklar. Startup Live İstanbul etkinliğindeki en iyi girişim de, Viyana’da düzenlenecek olan bu festivalde yer alacak.

Startup Live etkinliğiyle ilgili daha fazla detay edinmek isteyenler buradan bilgilere ulaşabilirler. Startup Live etkinliğine bu sayfadan kayıt olabilirsiniz. Etkinlik programı ise şöyle;Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*