13 Kasım 2018

Startup Week Melek Yatırım Festivaline Başvurular 10 Ağustos’a Kadar

StartEurope, Initial Factor ve TechCrunch Avrupa tarafından düzenlenen STARTUP WEEK Vienna Avrupa Melek Yatırım Festivaline başvuru tarihi en geç 10 Ağustos olarak belirlendi.

35 ülkeden 1000 girişimci ve 70’in üzerinde melek yatırımcı ve özel konuşmacının katılacağı festival 3-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Türkiye temsilcilerinin Divas Diamond kurucuları Ertuğrul Belen ve Nurettin Özdoğan olarak belirlendiği STARTUP WEEK Vienna’da Skype’ın ilk yatırımcılarından Morten Lund, Google EMEA Yöneticisi Steve Rogers, last.fm yatırımcısı Stefan Glanzer, Daniel Mattes, Michael Brehm, Alexander Koppel gibi isimler de yer alacak.

Özellikle internet ve mobil alanındaki yeni girişimler ve başlangıç aşamasındaki firmaları güçlendirmeyi ve Orta & Doğu Avrupa girişimcilik sermayesini büyütmeyi hedefleyen STARTUP WEEK, Avrupa’nın ilk “Melek Yatırım” festivali olarak uluslararası girişimcilik gündeminde yerini almayı planlıyor.

Son yıllarda özellikle Türkiye’nin önde gelen melek yatırım kanalları, Sivil Toplum Kuruluşları ve girişimci platformlarında etkili işbirlikleri ile ön plana çıkan Ertuğrul Belen, STARTUP WEEK festivaline Türkiye’den büyük bir delege grupla katılmayı ve uluslararası işbirlikleriyle internet girişimcilerine yeni kanallar yaratmayı planladıklarını paylaştı.

STARTUP WEEK festivalinde yer almak için firma kuruluşu üzerinden 4 seneden az vakit geçmesi ve firmaların internet ya da mobil alanlarında hizmet veriyor olması gerekiyor.

Nurettin Özdoğan, başvurular arasından 50 firmanın seçileceğini ve bu firmaların melek yatırımcılarla buluşabilecek 10 firma arasına girmek için yarışacaklarını iletti.

Organizasyonla ilgili daha detaylı bilgiye ve yarışma başvurusuna bu linkten ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*