12 Kasım 2018

Stevie Awards’dan Türk Şirketlerine Ödüller Var

Ülkemizde e-ticaretin gelişmesi ile birlikte, bu konudaki inovasyonlar da hız kazanıyor. Dünyanın saygın ödül organizasyonlarından biri olarak gösterilen “The Stevie Awards” tarafından, “En İyi Bireysel Ürün ya da Servis” kategorisinde, “Haritada Emlak Arama” uygulamasıyla Sahibinden.com, gümüş ödüle layık görüldü.

Sahibinden.com, aynı kategoride gümüş ödülü Dubai Toprak Departmanı ile paylaştı.

Kategorinin altın ödül kazananı, Güney Kore’li Ana Clinic şirketi olurken, bronz ödül sahipleri arasında iki Türk şirket daha var.

Bronz ödüllerden birisi DenizBank A.Ş.’nin Sosyal Müşteri Hizmetleri projesine giderken, diğer Türkiye İş Bankası‘nın  Intel’in IPT (Identity Protection Technology) teknolojisi ile entegre ettiği İşCep projesine gitti.

Stevie Awards hakkında:

Stevie Awards, dünyanın en prestijli iş ödülleridir. 2002 yılından beri düzenlenen ödül törenleri, işletmelerin öne çıkan başarılarını onurlandırmak ve halka tanıtmak amacı ile kurulmuştur. Jüri heyetini, dünyanın önde gelen başarılı işletme profesörleri, girişimciler, inovasyoncular ve yöneticiler oluşturmaktadır. 200 kişilik jüri, her yıl bir çok projeyi gözden geçirmektedir. Stevie Awards’a B2B pazarlamacılar, yayıncılar ve devlet kurumları katılır.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*