12 Aralık 2018

Ebay’in Bilet Sitesi StubHub’dan Bilet Lokasyonu Görüntüleme Firması Satın Alımı

2007 yılında Ebay tarafından 310 milyon dolara satın alınan online etkinlik bilet satış firması StubHub, yeni bir satın alımla karşımıza çıkıyor.

Aralık ayında kullanıcılarına yerel etkinlikleri takip etme ve produksiyon firmalarına ise bu etkinlikleri duyurma olanakları tanıyan Zvents‘i belirtilmeyen bir miktara bünyesine katan StubHub’ın yeni satın alımı bir bilet yeri görüntüleme firması.

Singapur’da bulunan ve online bilet satın almak isteyen kesime biletlerinin bulunduğu lokasyonu 3 boyutlu olarak gösterme hizmeti sunan FunVenues isimli bir uygulamaları da olan 3 boyutlu görüntü oluşturma ve sunma firması Peekspy‘i satın alan StubHub, bu satın alım için ne kadar harcandığını da açıklamadı.

Peekspy ekibinin Singapur’dan StubHub merkezinin bulunduğu San Francisco’ya taşınacağı belirtildi.

StubHub bu açıklamayla beraber mobil ticaretindeki gelişiminin de altını çizerek, 2010 yılından 2011’e mobil bilet satışlarının %500 arttığını, mobil satışlarının 2012’de toplam satışlarının %10’una ulaşmasını beklediklerini ifade etti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*