19 Haziran 2018

SUCool Girişimleri Dünya Çapında Başarı Kazanıyor

sucool_indoora-girişim-girişimcilik-sabancı_üniversitesi (2)Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu’nun önkuluçka merkezi SUCool’un destek verdiği girişimler ve girişimciler Türkiye’de ve dünyada başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. SUCool’un destek verdiği girişimlerden Indoora, dünyanın en iyi 10 hızlandırıcısından biri olan Startupbootcamp Smart Transportation & Energy’ye seçilen 11 şirket arasında yer aldı. Ekim 2013 yılında kurulan Indoora, mobil cihazlarda iç mekan navigasyon sistemleri sunuyor.

54 ülkeden yüzlerce projenin başvurduğu Startupbootcamp Smart Transportation & Energy’ye seçilen 11 şirketten biri olan Indoora, Avrupa’nın startup metropolü Berlin’in merkezinde yer alan 1000 metrekarelik start-up merkezine yerleşecek. Seçilen 11 şirkete altı ay ücretsiz ofis alanının yanı sıra € 15.000 çekirdek fonu ve 150’yi aşkın girişimci, yatırımcı ve kurumsal ortağın mentorluk imkanı sunulacak. Üç aylık programın sonunda start-up şirketler, 300’den fazla yatırımcı ve basın mensuplarının katılımıyla düzenlenecek Demo Günü’nde girişimlerini tanıtacak.

Startupbootcamp Smart Transportation & Energy’nin ortakları arasında Airbus, Cisco, HERE, Kuehne + Nagel, Mercedes-Benz ve Vinci gibi şirketler yer alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*