19 Aralık 2018

Tabbedout Mobil Bar Çeki Ödeme Uygulaması Barlarda Unutulan Kredi Kartlarına Son Veriyor

ABD’de mobil uygulama pazarında oldukça büyük bir çekişme var.

Aynı alanda birçok uygulama yarışırken, firmalar farklılaşmak adına oldukça orijinal fikirlerle akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkıyorlar. Tabbedout da bu uygulamalardan bir tanesi.

ABD’de barlarda müşterilerden ilk içkileri ile beraber kredi kartlarının alınmasından yola çıkan Tabbedout, sarhoş olup kredi kartlarını barlarda unutan tüketicileri hedefleyerek, kullanıcılarına mobil ortamda bulundukları barı seçip hesap açma, çeklerini kontrol edebilme ve ödeme olanakları sunuyor.

ABD genelinde şimdilik 400 barda geçerli olan uygulama, yaygınlığını arttırmak için yoğun çalışmalar içerisinde.

Son olarak PayPalle anlaşan firma, müşterilerin mobil çeklerini PayPal hesapları ile ödemelerine de olanak tanıyacağını belirtiyor.

Tabbedout mobil sisteminin restaurant ve barların sipariş sistemine entegre olarak çalıştığını belirten firma yetkilileri, Micros, Dinerware tarzı sipariş sistemi olmayan restaurant ve barlarda uygulamalarının çalışmayacağını belirtiyorlar.

Tüketicilerin restaurant ve barların POS sisteminden gelen veriler aracılığı ile çeklerini takip edip ödemelerini yapabildiklerini paylaşan firma, uygulamanın katılımcı bar ve restaurantlar için ücretli, tüketiciler içinse tamamen ücretsiz olduğunu ekliyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*