14 Kasım 2018

Tablet Seminerler, Tekrar Tanıtım Etkinliğinde Sektörü Bir Araya Getiriyor

tablet
Geçtiğimiz Mart ayında Hasan Aslanoba’nın da yatırım yapmış olduğu ve bir süredir yeniden tanıtım yapmak için çalışmalarına devam eden Tablet Seminerler, ofislerinde düzenleyecekleri re-lansman etkinliğiyle sektörün önemli isimlerini bir araya getiriyor.

Tablet Seminerler’in İstanbul, Levent’teki ofislerinde gerçekleşecek olan etkinlikte ekibin tanıtılmasının yanı sıra Emrah Kaya neden şirkete ortak olduğundan bahsedecek. Hasan Aslanoba’nın da bulunacağı etkinlikte Hasan Bey’de yaptığı yatım hakkında bir konuşma gerçekleştirecek.

Ekip ve şirket hakkındaki tanıtımların yanı sıra networking üzerine de vakit ayrılacak olan etkinlik 19 Eylül Perşembe akşamı saat 18:00 ile 21:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler bu sayfayı ziyaret edebilirler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. huseyin der ki:

    Dün haber yayınlandıktan sonra sayfalarında yer alan mail adresine davet için mail attım ancak geri dönüş olmadı. Zaten davet ile ilgili sayfada davetin kimleri kapsadığı davet ile ilgili işlemlerin ne olması gerektiği gibi açıklayıcı hiçbir detay yer almıyordu.

    Bende bugün telefonla aradım davet konusunda ne yapmamız gerekiyor diye 🙂 birden şaşırdılar davet nedir gibi. Kısıtlı bir salonumuz olduğu için az kişi alabiliyoruz ve limitler doldu dedi. Belli ki çok sınırlı sayıda kişi burada yer alacak, açıkçası bu basın duyurusunun yapılmasını bu koşullar altında anlamış değilim. Yapılan pek profesyonelce durmuyor.

    Neyse arkadaşlara başarılar, umarım içeriği bir video şeklinde yayınlarlar yada seminer şeklinde sitelerinde yayınlarlar..

Fikrini söyle

*