18 Aralık 2018

Online Reklam Performans Takip Firması TagMan 5 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Firmaların oluşturdukları farklı dijital kampanyaların performans takibini gerçekleştiren start-up TagMan, 5 milyon dolarlık bir yatırım aldığını açıkladı.

Greycroft Partners ve iNovia Capital tarafından desteklenen yatırım ile TagMan’ın aldığı yatırım miktari 10 milyon doların üzerine çıktı.

Firmaların online kampanyalarında kendilerine sağlanan piksel kodları ile kampanyaya gelen müşteri kitlesinin sayısı, nerelerden geldiği, hangi online kampanyaların başarılı olduğu gibi verileri takip etme hizmeti sunan TagMan, firmalara kampanyalarının satışa dönüşme oranları konusunda da detaylı veriler sağlıyor.

Pazarlama faaliyetleri arasında, geri dönüşümünün ölçülebilinirliği ile önemini hızla arttıran online pazarlamada müşterilerine kampanya performans detayları sunan TagMan, yeni yatırımını hizmetlerini Avrupa ve Kuzey Amerika’da yaygınlaştırmak üzere kullanacağını belirtiyor.

TagMan yetkilileri geçen sene içerisinde cirolarının neredeyse 3 katına çıktığını belirtirken, müşteri sayısının ise 2 katı arttığını paylaşıyorlar.

TagMan’in müşterileri arasında CheapFlights.com, Virgin Atlantic, Debenhams, Kellogs, Subaru gibi firmalar da yer alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*