13 Kasım 2018

TakaTuka.com: Birçok Markada Aynı Günde Kargo Hizmeti Sunuyor

takatuka
Ağustos 2012’de online ayakkabı sektörüne giriş yapan TakaTuka.com, pazarlama, bilişim ve ayakkabı sektörlerinden gelen Sevda Oğuz, Fatih Hekimoğlu ve Emel Yeşil Küçükçolak tarafından kuruldu.

60 farklı ayakkabı markasının ürünlerini kullanıcılara sunan şirket, Crocs ve Stride Rite markalarının da Türkiye’deki yetkili online satış kanalı olarak da tüketicilere ulaşıyor. Müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet anlayışıyla yola çıktıklarını dile getiren Takatuka, siparişlerde kullanıcılara 30 gün ücretsiz iade ve değişim garantisi sunuyor.

Siteye girdiğiniz zaman kadın, erkek, çocuk ve indirim olmak üzere 4 farklı kategoride ürün araması yapabiliyorsunuz. Sitenin en üstünde iletişim numarasının bulunması da alışveriş sırasında sorun yaşayan ya da şirkete ulaşmak isteyen tüketicilere kolaylık sağlayacak bir detay olarak öne çıkıyor.

Birçok markada aynı günde kargo hizmetinin yanı sıra sezon ürünlerinde kullanıcılara ücretsiz kargo hizmeti sunan şirket,ter ödeme seçenekleri olarak kredi kartı, havale ve EFT kabul ediyor. Site üzerinden alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerektiğini de not olarak ekleyelim.

70 bin üyeye sahip olan şirket, kısa ve orta vadeli planlarında daha çok markayı da ürün seçenekleri arasına ekleyerek, ürün yelpazesini genişletmeyi hedefliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*