12 Aralık 2018

Target.com 4 Saatliğine Çöktü

Target.com, sitesinde yeni bir giyim markasının tanıtımını yaptığı sırada, sitesi tam 4 saatliğine çöktü.

Target web sitesi, yeni e-ticaret site güncellemesini yapmasının ardından henüz 3 hafta geçmeden 4 saatliğine kullanım dışı oldu.

Site ziyaretçileri, 4 saat boyunca web sitesini ziyaretlerinde Target’ın logosunu gördüklerini, açılan sayfada ‘Şu an çok popüleriz. Web sitemize erişimde sorun yaşayabilirsiniz. Lütfen sayfamızda kalın, en kısa sürede bağlantı sağlayacağız’ bildirisi ile karşılaştıklarını belirttiler.

Salı günü ABD merkez saati ile sabah 7:30 sularında Target.com sitesi ile ilgili Twitter şikayetlerinin gelmeye başladığı belirtilirken, günün erken saatlerinde Target.com sitesinde satışa sunulan Missoni ürünlerinin görüntülenmesinde zorluk yaşandığı bilgisi paylaşıldı.

Bir süre sonra site ziyaretçileri, Target web sitesinin tamamen kullanıma kapandığını belirtirken, Target müşterilerinden yine Twitter üzerinden özür dileyerek sorunun en kısa sürede çözümleneceğini belirtti.

Target, Temmuz ayında ünlü İtalyan markasının indirimli ürünlerini Eylül 13 ve Ekim 22 arasında satışa sunacağını bildirmiş, ürünlerin 2.99 ile 599.99 dolar arasında listeleneceği bilgisini paylaşmıştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*