13 Kasım 2018

Target, Mobil Tasarımı İçin 75.000 Dolar Ödüllü Yarışma Düzenliyor

targetAmerika’nın en büyük perakende zincirlerinden biri olan Target, yeni mobil site ve uygulaması için tüketicilerinden ilham almaya karar verdi.

Target, yakın zamanda yenilemeyi planladığı mobil uygulaması için teknolojik medya şirketi Fast Company ile birlikte bir yarışma düzenliyor. Katılımcıların sıfırdan yeni bir site yaratarak ya da halihazırdaki siteye yeni bir tasarım katarak başvurabilecekleri yarışmanın büyük ödülü ise 75.000 dolar.

İnovasyonun kültür ve stratejileri açısından hedef kaynak olduğunu belirten Target Girişim Stratejileri Başkanı Casey Carl, müşterilerinin alışveriş deneyimlerini arttırmak için sürekli yeni bir arayışta olduklarını ve yarışmanın sonunda ortaya çıkacak işleri sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Başvuruların 30 Nisan’da sona ereceği yarışmada 7 aday finale kalacak. Mayıs ayında düzenlenecek panelde Target ve Fast Company şirket yöneticilerinin oluşturduğu jüri, finale kalanları açıklayacak. 7 finalist de oluşturdukları prototipi geliştirmek için 10’ar bin dolar teşvik ödülü kazanırken, 75.000 doları hakkeden yazılımcı ise Temmuz ayında belli olacak.

Hazırlanan tasarımın sosyal, kullanılabilir ve kişiselleştirmeye uygun olması gerektiği, Target‘ın katılımcılara verdiği ipuçları arasında. Pazarlama stratejisine başlangıç noktasından tüketiciyi dahil eden bu yarışma, mobil ticarete verilen önemin ne denli büyük olduğunu kanıtlıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*