16 Aralık 2018

TaskRabbit İngiltere ve Kanada Yolunda

İnternet kullanıcılarının günlük farklı hizmetleri satın alabildikleri, ya da kullanıcılara belirledikleri ücretlerle hizmet sunabildikleri oldukça farklı tarzda bir online alışveriş sitesi olan TaskRabbit uluslararası genişleme planları yapıyor.

Kategori bazlı olmak üzere tamamlanacak görevler sunan TaskRabbit, benzer işlerin site üzerinde ortalama ne kadara yapıldığını da görevi hazırlayan kullanıcıya sunuyor.

Görev tanımlamanın ücretsiz olduğu TaskRabbit, site üzerinden görev sunan kullanıcıların puanlanmasına da olanak tanıyarak, kullanıcıların her hangi bir hizmet satın almadan önce hizmeti sunan kullanıcıları daha yakından tanımalarını sağlıyor.

Tüketicilerin süpermarket alışverişlerinden, fala; giyim tavsiyesinden, sadece dert dinlemeye kadar oldukça ilginç ve çeşitli hizmetler sunabildikleri TaskRabbit’in ülkemizde de benzerleri kurulmaya başlamıştı.

Bir sene içerisinde 7 kişilik çalışan kadrosunu 47 kişiye çıkaran TaskRabbit, ABD genelinde daha geniş kapsamlı ve yaygın hizmetle beraber, 2012 yılı sonuna kadar İngiltere ve Kanada başta olmak üzere uluslararası yaygınlaşma planları yaptığını açıklıyor.

Kullanıcılarına hem boş vakitlerinde para kazanma, hem de piyasa fiyatının daha altında hizmet satın alabilme imkanı sunan TaskRabbit, görünen o ki ABD’de tutulan bir fikir olmuş.

Hizmet ülkemizde daha yeni yeni tanınmaya başlanırken, yaygınlaşması için farkındalığın arttırılması oldukça önemli görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*