19 Kasım 2018

Tatil.com’un Yeni Mobil Sitesi Yayında

tatilcom_website(1)

Tatil.com yeni nesil tur operatörü yapılanmasının bir parçası olarak web sitesini yeniledi. Güncel internet teknolojileriyle desteklenen mobil sitede artık mobil cihazlar üzerinden tatil rezervasyonu yapmak ve tamamlamak çok daha kolay.

Metglobal bünyesinde faaliyet gösteren tur operatörü Tatil.com internet kullanıcılarının mobil cihazlar üzerinden tatil rezervasyonu yapmasını ve tamamlamasını kolaylaştıran mobile uyumlu yeni web sitesini yayına aldı.

Kullanılabilirliği artırılan web sitesinin en önemli özelliği, internet sayfası üzerindeki tüm kampanya ve avantajlara mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilmesi ve sadeleştirilmiş arama sonuçları sayesinde internet kullanıcılarının aradıkları bilgiye en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabilmesi.

Müşteri ile etkileşimi artıran modüller ile desteklenen site, aynı zamanda sayfanın yüklenme zamanında yapılan iyileştirmeler ile tatil rezervasyonu işlemlerinin mobil cihazlar üzerinden çok daha kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. SEO teknikleriyle entegre edilen www.tatil.com kullanıcılar ile sosyal medya etkileşimini artırıyor.

 

Başlıksız-1

 

205 ülkede 20 binin üzerinde şehirde 330 bin otel/tesis satışı

Tatil.com Genel Müdürü Levent Çardaklı, mobile uyumlu web sitesinin, şirketin yeniden yapılanma sürecinde geliştirilen yeni nesil tur operatörü konseptinin bir parçası olarak hayata geçirildiğini belirtti. İki yıla yayılan mobil deneyimleri sonucunda sitenin altyapısını oluşturduklarını belirten Çardaklı mobil uyumlu yenilenen web sitesiyle ilgili şunları söyledi:

“Yeni Nesil Tur Operatörü mottosuyla 2015-2017 ajandamızı oluşturduk. Müşterilerimizin geribildirimleri doğrultusunda tasarladığımız Tatil.com’un yeni, modern ve kullanıcı dostu arayüzü, müşteri deneyimini ve memnuniyetini artırmaya yönelik en yenilikçi çalışmalarımızdan biri. Şu anda mobil uyumlu olarak daha keyifli bir arayüz üzerinden arama sonuçlarını sadeleştirdiğimiz sitemiz, diğer geliştirmeler ile 205 ülkede 20 binin üzerinde şehirde 330 bin otel/tesis satışını kapsayacak. Kullanıcılarımız ileride siteye girdiklerinde tatilden ne elde etmek istiyorlarsa hepsini bulabilecekler. Sürekli yenilenen web sitemiz üzerinden dünyanın dört bir yanındaki spor veya müzik organizasyonlarından seyahat ve eğlence ile ilgili her şeyi satacağız.”Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*