19 Kasım 2018

Tchibo Gıda Dışı Ürünleriyle Türkiye’de İlk Kez Morhipo.com’da

Tchibo-tchibo_türkiye-morhipo-eticaret (2)E-ticaret dünyasının tanınmış markası Morhipo.com ile Tchibo Türkiye arasındaki anlaşmayla birlikte, Tchibo‘nun yaratıcı ve sıra dışı ürünleri Türkiye’de ilk kez Morhipo.com üzerinden de satışa sunulacak.

Her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratan Morhipo.com, perakendeciliğe yepyeni bir anlayış getiren Tchibo Türkiye ile anlaştı. Yaratıcı ve sıradışı ürünleriyle Tchibo; kadın, erkek ve çocuk giyiminden spor ve outdoor malzemelerine, mutfak eşyalarından hobi ürünlerine kadar zengin ürün çeşitliliğini Morhipo.com üzerinden tüketicileriyle buluşturuyor.

Yeni ürünlere ek olarak her damak zevkine uygun kahve çeşitleri ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’nun Morhipo.com üzerinden satışı da devam edecek.

Tchibo Türkiye’nin internetteki yeni adreslerinden biri olan Morhipo.com’un ziyaretçileri kendilerine sunulan zengin çeşitlilik içerisinde, artık Tchibo dünyasındaki ürünlere de en pratik ve hızlı biçimde ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*