16 Kasım 2018

TEB Girişim Evi ve EticaretSEM’den E-Ticaret Eğitim Seferberliği

E-ticaret yapmak isteyen girişimciler için Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve EticaretSEM, İstanbul’dan tüm Anadolu’ya yayılan eğitim seferberliği başlattı. Bu kapsamda, girişimciler 8 ay boyunca İstanbul’da her hafta TEB Girişim Evi’nin ev sahipliğinde düzenlenen eğitimlere katılabilecek. Ayrıca, Anadolu’daki girişimciler için 16 farklı ilde konferanslar düzenlenecek.

E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmalara katkıda bulunmak ve e-ticaretin yurt çapında bilinirliğini artırmak amacıyla eğitim faaliyetleri düzenleyen öncü kurumlardan EticaretSEM ile yapılan işbirliği kapsamında TEB Girişim Evi, her hafta Perşembe günü İstanbul’da düzenlenen eğitimlere ev sahipliği yapacak. Anadolu’daki girişimciler için de 15 günde bir 16 ile yayılan e-ticaret konferansları gerçekleştirilecek.

İnternette ticaret yapmak isteyen girişimciler için eğitimler pek çok konuda A’dan Z’ye bilgi içeriyor. Girişimciler e-ticaret eğitimleriyle internet tabanlı iş ve ticaret modellerinden, e-ticarette tedarik stok ve entegrasyon süreçlerine kadar pek çok konuda bilgi alırken, dijital pazarlama eğitimleriyle de dijital pazarda marka olmanın yollarını ve varlık yönetiminin nasıl yapılacağını öğrenecek.

Etkinliklere e-ticaret alanında faaliyet gösteren çok sayıda kurum da özel destek veriyor. Bilginet, Webnak, LA Software, Akakce.com, Tozlu.com, Ticimax, Ofix.com, Adtriplex gibi öncü firmaların yanı sıra Elektronik Ticaret Derneği ve Medyanet tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri on binden fazla konuğu ağırlamaya hazırlanıyor.

E-ticaret ve dijital pazarlama alanında yoğunlaştırılan eğitimlere katılım ücretsiz olacak. Eğitimlere katılmak isteyenlerin başvuruları www.eticaretsem.com üzerinden alınmaya başladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. 199 TL’den başlayan fiyatlarla e-ticaret sitenizi kurarak işinizi internete taşıyın.Üstelik 1 gün içerisinde 6 bankanın sanal posuna sahip olarak. Detaylı bilgi ve satış : 0212 611 16 03 http://www.eticaret4.com

Fikrini söyle

*