21 Kasım 2018

TechMeetup Türk Dijital Sektöründeki Önemli İsimleri Bir Araya Getiriyor

techmeetup
Türkiye’deki dijital ekosistemin büyümesiyle beraber son zamanlarda düzenlenen etkinliklerin sayısı da artmaya başlıyor. Sektörü bir araya getiren etkinliklerden biri de TechMeetup.

Kariyer.net’ten Kübra Zengin ve SEOZEO’dan Aykut Aslantaş’ın yaptığı TechMeetup, Aralık ayından beri 2 haftada bir bilişim dünyasındaki profesyonelleri bir araya getiren seminerler düzenliyor. TechMeetup’ın bir sonraki etkinliği ise 22 Mart Cumartesi günü Urban Station Maslak’ta gerçekleşecek.

Kurucuların yanı sıra TechMeetUp’ın kadrosunda bilişim dünyasından birçok kişi bulunuyor. Geçmiş etkinliklerinde konuk konuşmacı olarak SEM firmasından Serbay Arda Arzit, Hepsiburada dijital pazarlama müdürü İbrahim Öztürkcan ve VNGRS şirketinin kurucu ortağı Deniz Oktar’ı ağırlayan TechMeetup’ın bu seminerindeki konuşmacısı ise Creative Coffee Industries’in Kurucu Ortağı Oana Filip olacak. Oana Filip’in yanı sıra sektörden önemli isimlerde etkinlikte konuşmacı olacak.

50 kişilik kontenjanı bulunan etkinliğe buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi için de buraya bakabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*