21 Kasım 2018

Telefongiydir.com 60 Farklı Telefon Modeli İçin Kılıf Sunuyor

telefongiydir.comGünümüzün en vazgeçilmez araçları haline gelen akıllı telefonlar birçok kişi için bir araç halinden çıkarak bir aksesuar halini aldı. Tüketiciler kendi zevklerini, ilgi alanlarını yansıtmak ve telefonlarını dış etkilerden korumak için kişiselleştirilmiş telefon kılıflarını kullanıyorlar. Telefongiydir.com da kullanıcılara farklı telefon modelleri için ilginç tasarımlı telefon kılıfları sunuyor.

Nisan 2012’de kurulan Telefongiydir, uluslararası ticaret, yazılım geliştirme ve online ticaret konusunda kariyerlerine devam etmekte olan 3 girişimci tarafından hayata geçirildi. Şu an 7 kişilik bir ekiple çalışmalarına devam eden şirket yakın zamanda ekibini büyütmeyi de planlıyor.

iPhone’dan HTC’ye, Samsung’dan LG’ye 60 farklı telefon modeli için 1500 – 2000 farklı ürün sunan şirket ürünlerin stoklarını da kendileri sağlıyor. Renkli ve farklı tasarımlı telefon kılıflarının yanı sıra hem cüzdan hem telefon kılıfı şeklinde olan modelleriyle de dikkat çeken ürünler arasında bir de şarj edebilen kılıflar bulunuyor.

Sipariş edilen ürünleri aynı gün içinde kargoya teslim etme hizmeti sunan şirketin orta vadeli planları arasında sattıkları aksesuarların tümünü kendi markası altında Türkiye’de üretmek bulunuyor.

Türkiye genelindeki neredeyse tüm illere satış yaptıklarını söyleyen Telefongiydir yetkilileri, en çok siparişi Anadolu illerinden aldıklarını ve çoğunlukla kadın tüketicilerin kendilerinden alışveriş yaptıklarını da belirtiyor.

Ayda ortalama 1000 adet satış yapan firma, teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde ürün iadesi de kabul ediyor. Tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmeti sağlayan Telefongiydir, kredi kartını internette kullanmak istemeyen kullanıcılara kapıda ödeme alternatifi de sunuyor.

TelefongiydirSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. ömer der ki:

    O ne öyle eski bakanlar kurulu gibi 7 kişi ne iş yapıyorlarmış :)) Tahtakaleden al sat. alt yapıda opencart.

  2. Ünal der ki:

    İlgisiz bir site satın alınan ürünü gönderiyor. Maillere cevap vermiyor.

Fikrini söyle

*