14 Kasım 2018

TelefonKilifim.com ile Kişiye Özel Kılıf Tasarlamak Mümkün

Modern hayatın vazgeçilmezleri haline gelen cep telefonları, elimizden bir an olsun düşmez oldu. İşte, sokakta, eve ya da işe giderken yolda sürekli cep telefonlarımızla vakit geçiriyoruz. Teknolojiyle beraber gelişen cep telefonlarının işlevlerinin yanısıra adları da değişip akıllı telefon oldu. Akıllı telefon olmalarıyla beraber artık cebimizde sadece telefonlarımızı değil, tüm bilgisayarımızı taşıyabiliyoruz.

Hal böyle olunca da akıllı telefonlarımızla işlerimizin takibini yapabiliyor, yolda, otobüste, trafikte kırmızı ışıkta beklerken telefonumuzdan internete girip sosyal ağlarda dolaşabiliyor ya da gündemi takip etmek için haberleri okuyabiliyoruz. Kısacası cep telefonları hayatımızın çok büyük bir parçasını oluşturmakta.
Birçok kullanıcı da telefonlarını darbelere ve çizilmelere karşı korumak ya da kişiselleştirmek için telefon kılıflarını kullanıyor. Düz renkli, sıradan kılıflar yerine kendine has ve özel kılıflar arayanlar ise ilginç telefon kılıflarıyla beraber günlük hayatlarının çoğunluğunu beraber geçirdikleri telefonlarını kendi zevklerine göre süslüyorlar.

TelefonKılıfım.com da, kendine has telefon kılıfı tasarımı olsun isteyen kullanıcılara bu imkanı sağlıyor. 2012 yılında NGT Yazılım Teknolojileri tarafından hayata geçirilen bir proje olan TelefonKılıfım.com’da kullanıcılar kendi telefon kılıflarını tasarlayabiliyorlar. Kabuk®’nin desteklediği Telefon Kılıfım’da kullanıcılar ister kendi istedikleri görselleri ekleyerek isterlerse de hazır şablonları kullanarak telefonlarına bir kapak hazırlayabiliyor.

Kullanıcılar 3 adımda kendi kılıflarını tasarlayabiliyor. İlk olarak telefonunuzun modelini seçiyorsunuz. İkinci aşamada istediğiniz görseli seçtikten sonra, istediğiniz gibi konumlandırabilir, ölçülendirebilir ve döndürüp telefon kılıfı üstüne yerleştirebilirsiniz. 3. adımda da tasarımınızın son halini görüp bunu alışveriş sepetine eklemeniz kalıyor.

Kullanıcıların burada tasarladıkları kılıflar kişiye özel ve tüm dünyada tek olacak şekilde üretilmekte. Bu yüzden de tam anlamıyla kişiye özel demek mümkün olabilir. Şirket, iletişim bayileri ve işletmelere özel olarak olarak üretim ve tasarım hizmeti de sunmakta. Bunun yanında şirketler için kurumsal kimlik ve promosyon amaçlı üretim ve yine aynı zamanda tasarım hizmeti de sunmakta.

Sitede 8 farklı tasarım kategorisi de bulunmakta. New Generation, Animal Kingdom, Urban gibi kategoriler arasından kullanıcılar beğendikleri kılıfları da satın alabilirler. Bunun yanında sitede 4 farklı tasarımcı bulunmakta. Telefon kılıfı almak isteyenler isterlerse bu tasarımcıların tasarladığı telefon kılıflarını da satın alabiliyorlar. Sitede tüm kılıflar 29,99 TL’den satışa sunulmakta.

Yalnız telefon modeli konusunda çok geniş bir yelpaze olduğunu söyleyemeyiz. Şu an yalnızca Samsung Galaxy S2, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 3G, BlackBerry Bold9900 ve BlackBerry Curve 8520/8530 modellerine uygun telefon kılıfları yapmak mümkün.

Akıllı telefonunuzu kişiselleştirmek için kendi tasarımınız olan bir kılıf oldukça ilginç bir yol olabilir. Henüz çok fazla telefon modeliyle kullanılamasa da şu an ki mevcut modelleri kullanan kullanıcıların oldukça ilgisini çekebilir. Fiyat olarak da, kullanıcının kendine has bir tasarımı olacağını da göz önünde bulundurursak, şirketin oldukça makul bir fiyat seçeneği sunduğu da söylenebilir.

Kabuk:Kişiye Özel Telefon Kılıfı from Bulut Akışık on Vimeo.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Fatma Betül Aslan der ki:

    Neden samsung galaxy s4 kılıfı tasarlama yok

Fikrini söyle

*