16 Aralık 2018

TheFind.com Kullanıcılarına Güvenilir Mağaza Uygulaması

Ürün fiyat karşılaştırma sitesi TheFind, web sitesi üzerinden ürün araştırması yapan müşterilerinine yeni ve daha güvenilir bir sistemle hizmet etmeye hazırlanıyor.

TheFind, yeni başlattığı ‘Upfront Merchant‘ uygulaması ile TheFind’in kurallarını kabul eden online mağazaları işaretliyor ve kullanıcıların bu mağazalardan gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasına olanak tanıyor.

TheFind müşterileri 500.000’e yakın mağaza ile bir araya getiren bir fiyat karşılaştırma sitesi. Aynı ürünün değişik mağazalardaki fiyatlarının karşılaştırılmasına yarayan bu site sayesinde müşteriler seçtikleri ürünü en uygun fiyata satın alabiliyorlar.

Upfront Merchant‘ uygulamasında TheFind, sitesinde yer alan firmaların güvenli firma olarak belirlenmesi adına;

  • Web sitelerinde iade politikalarını açıkça anlatacakları
  • Siparişleri zamanında ulaştıracakları
  • Online ödemelerin güvenliğini sağlayacakları
  • Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılacağı, her hangi bir sorunu nasıl çözümleyeceklerini müşterilere belirtecekleri
  • Müşteri bilgilerini gizli tutacakları koşullarını kabul etmeleri gerektiğini belirtiyor

Bu şartları onaylayan online mağazaların yanında ‘Upfront Merchant’ ibaresi beliriyor ve müşteriler bu firmaların TheFind’ın güvenlik koşullarını kabul ettiklerini anlamış oluyorlar.

TheFind mobil uygulaması ile ayda 12 milyon arama yapıldığını, web sitesi aylık arama oranının ise 48 milyon olduğu bilgisini paylaştı.

TheFind CEO’su Siva V. Kumar, site üzerindeki aramalarda zaman zaman iyi tanınmış mağazalarla pek bilinmeyen mağazaların bir arada yer almasının, müşterileri hangi mağazadan alışveriş yapacakları konusunda ikileme düşürdüğünü belirtti.

Kumar, yeni uygulama ile amaçlarının müşterilerin yanında ‘Upfront Merchant’ ibaresi bulunan mağazaların TheFind kurallarına uyacaklarının onayını vermiş firmalar olduğunu bilerek rahatça alışveriş yapmalarını sağlamak olduğunu iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*