12 Kasım 2018

TheNextWeb Türkiye’deki En İyi Girişimleri Seçiyor

TheNextWeb ÖdülleriTheNextWeb 12 Avrupa ülkesindeki en iyi girişimleri kullanıcıların oylarıyla seçiyor. Almanya, İngiltere, İrlanda, Fransa, Romanya, İspanya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Rusya, Danimarka ve Türkiye‘nin bulunduğu ve her ülke için farklı bir bitiş tarihine sahip olan oylamada şimdiye kadar oylaması sonuçlanan ülkeler arasında Almanya, Fransa, Romanya, İspanya, Polonya, Hollanda ve Ukrayna bulunuyor.

Ülke Girişim Ödülleri‘nin yanı sıra internet ekosistemini de bir araya getirmek için etkinlikler düzenleyen TheNextWeb (TNW), ödüllerin sahiplerini bulmasının ardından girişimlerle bir araya gelerek, bir network ortamı da sağlayacak. Bu etkinlik tarihlerininse ödüller sahiplerini bulduktan sonra TNW’nin şirketlere e-posta yoluyla ulaşmasından sonra belli olacak.

Türkiye’deki girişimlerin de kullanıcıların oylarıyla seçileceği Türkiye Girişim Ödülleri‘nde yılın girişimi, en iyi kurucu ortak, en iyi web uygulaması, en iyi mobil uygulama, en iyi tasarım, en iyi e-ticaret sitesi ve en iyi yatırımcı gibi kategoriler bulunmakta. E-ticaret kategorisindeki adaylar ise Çiçeksepeti, Markafoni, Trendyol, Yemeksepeti ve Gittigidiyor olarak belirlenmiş.

Türkiye’deki en iyi kurucu ortaklar kategorisinde ise yine e-ticaret sektöründeki önemli isimleri görüyoruz. Sina Afra, Nevzat Aydın, Demet Mutlu ve Hakan Baş bu kategorideki adaylar arasında yer alıyor.

Yılın en iyi girişimleri arasında Yemeksepeti’nin yeni girişimi olan Lokum.com, çocuk giyim üzerine odaklanmış Unnado ve Etohum 15’e kalan Lastmoongames’in yanı sıra MikroÖdeme ve Referbase de bulunuyor.

Türkiye Girişimleri Ödülleri’nin oylaması 26 Şubat’a kadar devam edecek. Kategorilere göz atmak ve oylamaya katılmak isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Oylaması sonuçlanan ülkelerde öne çıkan girişimlerden bazıları ise şöyle:Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Türk eticaret sektörünü Sina Afra, Nevzat Aydın, markafoni ve yemeksepeti eksenine kitlediniz. önümüzdeki 50 yıllık girişimci ödülünü toptan verin gitsin.

  • Batuhan Apaydın der ki:

   Batur, ödülleri biz vermiyoruz.

   • Ben ödülü kimin verdiği ile ilgilenmiyor. Bu ödül mödül bahane… Genel olarak yürütülen baskın PR….. Neyse daha dazla açmayalım konuyu… Ne demek istediğimi anlayan anlamıştır.

    • Batuhan Apaydın der ki:

     Şundan eminim: Türkçe yayınlarda kimse bizim kadar yoğun bir şekilde KOBİ’lere (yeni ismiyle “girişimcilere”) tanıtım (inceleme ve röportaj yazıları) ve know-how desteği (rehberler, analizler) sağlamıyordur. O yüzden EticaretMag tarafında bizim ekibimiz her gece rahat bir şekilde uyuyabiliyor.

     • Anladığım kadarıyla siz üstünüze alınmışsınız. Eticaretmag.com’a karşı bir serzeniş değildi benim ki. Açık bir platformda genele görüş bildirmekten ibaret.

Fikrini söyle

*