14 Kasım 2018

Time Out Keynoir ile Günlük Fırsatlarını Geliştirecek

Geçtiğimiz Mayıs ayında, dijital okuyucularına etkinlik biletlerine yönelik fırsatlar sunmaya başlayan Time Out dergisi, fırsat gelirlerinden memnun kalmış olacak ki, Londra merkezli fırsat sitesi Keynoir‘ı satın aldı.

Bu atılımı ile İngiltere başta olmak üzere global e-ticaret etkinliklerini geliştirmek istediklerini belirten Time Out E-Ticaret Direktörü Paul Shaw, Keynoir markasını değiştirmeden Time Out bünyesinde kullanacaklarını, yer aldıkları bütün pazarlarda en kısa sürede fırsatlarını geliştirip piyasaya sürmeyi planladıklarını belirtti.

Keynoir, İngiltere’de hizmet sunan bir lifestyle fırsat sitesi. Sitede restaurant fırsatlarından; masaj, gezi, etkinlik, güzellik fırsatlarına kadar pekçok farklı bölüm bulunuyor.

Sene sonuna kadar New York’ta günlük fırsatlar sunmaya başlayacaklarını da ekleyen Shaw, gelecek sene içerisinde de fırsatları ile Paris’e açılmayı hedeflediklerini iletti.

Time Out yetkilileri, e-ticaret planlarını genişletmek adına satın almalar ve organik büyüme ile yol almayı planladıklarını da belirttiler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*