15 Kasım 2018

tmob Garanti Bankası ile M-Ticaret Platformu t-appz’i Türkiye’de Yaygınlaştırmayı Hedefliyor

tmob 25 Eylül’de ilk defa Webrazzi Summit’te duyurduğu mobil ticaret platformu t-appz ile yeni bir işbirliğine gidiyor. Anlaşma ile birlikte tmob, Garanti Bankası ile birlikte mobil ticareti KOBİ’lere yaymayı hedefliyor. Bugün Garanti Bankası Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer’in yaptığı basın toplantısında da mobil ticaret platformu olarak t-appz’den ve tmob işbirliğinden söz edildi.

Artık mobil ticaretin e-ticaretin bir alternatifi olmadığını, bunun bir gereklilik olduğunu belirten tmob kurucusu Rudi Dökmecioğlu, Türkiye’de yakın zamanda mobil ticaret uygulaması olmayan bir e-ticaret sitesi kalmayacağının da altını çiziyor. t-appz bu bağlamda bir mobil platform olarak firmaların işini kolaylaştırıyor.

t-appz

t-appz platformu e-ticaret sitesi olan firmalara 1 günden daha kısa bir sürede native mobil ticaret uygulamalarını oluşturmalarını sağlıyor. Üstelik bunun için mobil yazılım bilgisine de gerek yok. Kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde kişiselleştirilmiş tasarımınızı uygulayabiliyor ve saatler içinde hem iOS hem de Android platformlardan yayınlayabiliyorsunuz.

t-appz ile ilgili daha detaylı bilgi için www.t-appz.com adresinden websitesini ziyaret edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*