13 Kasım 2018

Tommy Bahama Online Mağaza Kapılarını Dünyaya Açıyor

Geçtiğimiz senenin ortalarından itibaren birçok büyük marka global ürün gönderim hizmetini başlatarak, online ticaretin global ulaşım kolaylığından yararlanmaya başladı.

Macy’s ve Gilt Groupe gibi daha çok bayan tüketicileri hedefleyen markalardan sonra, ada konseptini dünya genelindeki takipçileri ile buluşturmayı hedefleyen marka Tommy Bahama.

Uluslararası kargo hizmetini FiftyOne ile 100’den fazla ülkeye taşıyacağını belirten Tommy Bahama, offline mağaza kapsamını da Singapur, Hong Kong ve Tokyo mağazaları ile arttırmayı hedefliyor.

Uluslararası gönderim yapmak isteyen pek çok markanın bu konudaki alt yapı sağlayıcısı FiftyOne, global kargolama hizmetinin yanı sıra, yerel para birimleri ile alışveriş sepeti tutarını hesaplama gibi hizmetler de sunuyor.

J.Crew ve Macy’s gibi büyük markalarla çalışmalar yapan FiftyOne, uluslararası gönderimler alanında en fazla tanınan markalardan.

Giyim, aksesuar, ev dekorasyonu gibi alanlarda ürün satışı yapan Tommy Bahama COO’su Doug Wood, uluslararası kargo hizmetiyle global erişim alanlarını genişlettiklerini, daha fazla tüketiciyi Tommy Bahama’nın tatil konseptli ürünleri ile buluşturmayı hedeflediklerini açıklıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*