15 Kasım 2018

Topshop Öğrencileri SCNVGR İmzalı Oyunlar ile Alışverişe Yönlendiriyor

Topshop, Eylül ayında lokasyon bazlı oyun uygulaması SCVNGR ile işbirliğine girerek öğrenciler için değişik ödüller içeren oyunlar sunmayı planlıyor.

SCVNGR’nin iPhone ya da Android uygulamasına sahip olan tüketicilerin her hangi bir Topshop mağazasının 500 metre yakınına gelerek oynayabilecekleri oyunlarda, öğrencilere değişik zorluk seviyelerinde görevler sunularak, %20 indirim, ya da £500’lık hediye gibi ödüller sunuluyor.

SCVNGR, lokasyonlara “check-in” yaparak, sosyal medyada paylaşarak ve firmalar tarafından belirlenen aktiviteleri gerçekleştirerek puanlar kazanılan, kazanılan puanlarla çeşitli ücretsiz ürünler ya da indirimler elde edilen bir mobil uygulama.

Tophop online ürünlerini araştırma, en beğendikleri okul kıyafet stilinin resmini yükleme ya da belirli stillerde kıyafetlerin resimlerini bulup yükleme gibi faaliyetlerin bulunduğu oyunların, okulların açılacağı Eylül ayında başlayıp Kasım sonuna kadar devam etmesi planlanıyor.

Topshop yöneticisi Mary Homer, müşterilerle irtibatlarını arttırabilmek için sürekli yeni arayışlar içerisinde olduklarını ileterek, SCVNGR’nin ABD’deki başarısını da göz önüne alarak öğrenciler için oyunlar oluşturmayı uygun gördüklerini iletiyor.

Homer, Topshop’ın iPhone ve iPad uygulamalarının da sonbaharda yayına çıkacağını belirtiyor.

Topshop, ABD dışında SCVNGR ile işbirliği yapan ilk marka.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*