18 Kasım 2018

Bebek Ürünleri Private Shooping Sitesi Totsy Çin’e Açılıyor

Bebek ürünleri konusunda ABD’nin önde gelen private shopping sitelerinden biri olan Totsy, ilk uluslararası açılımını gerçekleştirerek Çin’e giriş yapacağını açıkladı.

Anneler ve bebeklerine özel ürünleri kısa süreli satışlarla %80’e varan indirimlerle sunan Totsy, Çin merkezli bebek ürünleri private shopping siesi MamiBuys ile işbirliği içerisinde Çin’de satış yapmaya başlayacak.

İki firmanın yetkilileri de Çin’de bebek ürünleri sektöründe talebin oldukça fazla, fakat kaliteli ürün kaynağının ise az olduğunu belirterek, firmaların işbirliği ile Çin’deki 20 milyar dolarlık bebek ürünleri pazarında güç sahibi olabileceklerini paylaştılar.

Çin bebek ürünleri pazarının dünyanın en büyüğü olduğu beirtilirken, 2011’de 20 milyar dolar olduğu belirtilen pazarın, 2010’a kıyasla %17 civarında artış göstermiş olduğu paylaşıldı.

MamiBuys.com CEO’su Lubin Zhang ise Çin’de ithal ürünlerin geniş bir alıcı kesiminin dikkatini çektiğini belirterek, Totsy işbirliği ile daha geniş bir kitleye ulaşabileceklerine inandıklarını belirtti.

MamiBuys.com sitesinin Çin’deki kullanıcı sayısının 3 milyon üye civarı olduğu da firmalar tarafından paylaşıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*