19 Aralık 2018

Toys R Us Ebayle İlişkileri Güçlendiriyor

Dünyanın en büyük oyuncak mağazası Toys R Us‘ın CEO’su Jerry Storch, GSI Commerce satın alımından sonra EBay ile daha fazla çalışmak istediklerini açıkladı.

Storch, EBay’in kapasitesinden ve sunduğu hizmetlerden daha fazla yararlanmak istediklerini belirterek, GSI Commerce satın alımı ile birlikte Ebay’in en büyük iş ortaklarından biri olacaklarını iletti.

Ebay, kısa bir süre önce aralarında Adidas, Calvin Klein, Nautica, Levi’s, Toys “R” Us, HP, NBA, NASCAR ve ESPN‘in de bulunduğu birçok markaya e-ticaret altyapısı ve yönetimi sunan GSI Commerce’ü 2.4 milyar dolara satın aldığını açıklamıştı.

GSI Commerce, müşterilerinin online mağazalarını yönetiyor, aynı zamanda depo ve dağıtım hizmetleri de sunuyor.

EBay, GSI satın alımından hemen sonra, 2011 sonuna kadar bünyesinde satış yapan mağazalara dağıtım merkezi hizmeti sunacağını bildirmişti.

Storch, Toys R Us’ın GSI’ın en büyük müşterilerinden biri olduğunu, GSI’ın Toys R Us’ın web sitesini yönettiğini, trafiğin ve eticaretin en yoğun olduğu dönemlerde bile sitenin çökmesini engellediğini belirtti.

Storch, GSI’ın sunduğu hizmetlerin haricinde Ebay ile başka ne gibi bir iş birliğine girmeyi düşündüklerini ise iletmedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*