18 Kasım 2018

Trendyol.com Tedarik Zinciri Yazılım Altyapısı’nda LA Software’i Seçti

toolbox_600

Türkiye’nin önde gelen moda e-ticaret siteleri arasında öne çıkan Trendyol.com tedarik zinciri planlama ve yönetimi için LA Yazılım’ın LO WMS ürününü seçti.

Global tecrübesi ve lojistik bilgi birikimi sayesinde birçok lider perakende ve e-ticaret şirketi tarafından lojistik yazılımları iş ortağı olarak tercih edilen LA Yazılım, Trendyol’un tüm lojistik ve sipariş hazırlama süreçlerini yönetmek amacıyla LO WMS çözümünü ihtiyaçlara göre özelleştirdi.

Esnek, modüler ve ölçeklenebilir

Kasım 2014 başlayan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte LO WMS sistemi Mayıs 2015’te çalışmaya başladı.

LA çözümleri esnek altyapısı sayesinde Trendyol.com’un yeni süreçler oluşturarak rekabetin önüne geçmesini sağlıyor. LA Yazılım uzmanlığından yararlanan Trendyol, çok kanallı satış modelleri ile farklı e-ticaret modellerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yenilikçi bir lojistik sistemi kullanıyor.

Küçük ve büyük tüm işletmelere

Trendyol’un ihtiyaçları için değişim mühendisliği prensibiyle özelleştirilen ve yeniden yapılandırılan LO WMS çözümü satın alma, toplama, paketleme, sevkiyat gibi süreçlerin içinde olduğu tüm süreçleri sorunsuz bir şekilde yönetiyor. LO WMS Trendyol ve diğer şirketlere uzun vadeli ölçeklenebilirlik sağlayarak yatırım getirisini en üst düzeye çıkarıp yıllara yayıyor.

Türkiye’nin her yerine teslimat yapan Trendyol müşterilerine stil, moda ve trendleri içeren zengin bir içerik sunuyor. Son olarak alt markası Modagram.com ile birlikte 8 milyon aktif üyesine günlük 10 binden fazla ürün sağlamaya başlayan Trendyol, tüm sipariş hazırlama ve lojistik operasyonlarını İstanbul’daki Lojistik merkezinde gerçekleştiriyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*