21 Kasım 2018

TTNET’ten Türkiye’deki Girişimcilere Destek Programı

TTNET_logo
Türkiye’de henüz yolun başında olan girişimcilik ekosistemine destek olmak amacıyla TTNET girişimcilere yönelik bir destek programı sunuyor. TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin işbirliği ile hayata geçecek olan Liderlik ve Girişimcilik Programı’na katılan girişimciler iş hayatının inceliklerinin ünlü CEO’ların ağzından dinleme fırsatı bulacaklar.

1 Mart’ta başlayacak olan programa Dr. Aylin Löle’nin de katkıları bulunuyor ve program Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nde yapılacak. Türk ekonomisine yöne veren şirketlerin yöneticileri bu program ile girişimcilerle buluşacak ve girişimcilere iş hayatıyla ilgili bilgiler paylaşılacak.

Önümüzdeki ay başlayacak olan programda, Eczacıbaşı Holding CEO’su Erdal Karamercan, Türk Hava Yolları CEO’su Temel Kotil, Coca-Cola İçecek CEO’su Burak Başarır, ALJ Holding CEO’su Ali Haydar Bozkurt, TTNET CEO’su Abdullah Orkun Kaya’nın yanı sıra Deloitte Academy’den Fazıl Oral ve Boğaziçi Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker gibi deneyimli isimler ders verecek.

Doğru iş modellerini seçmek ve kurmak için ne gibi ipuçlarına ihtiyaç olunacağı da programda üzerinde durulacak konular arasında yer alıyor.

Liderlik ve Girişimcilik Programı’na kayıt için buyem.boun.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*