16 Kasım 2018

TTNET’ten E-ticaret Firmalarına Sanal POS Çözümü

TTNET, e-ticaret şirketlerinin bankaların sanal POS sistemlerine, hızlı, kolay ve güvenli erişmelerine olanak sağlayan TTNET Poskur’u hayata geçirdi.

TTNET Poskur, anlaşmalı bankaların sanal POS sistemlerine tek bir platform üzerinden kolayca entegrasyon sağlıyor. İnternet üzerinden ürün ya da hizmet satışı yapan firmalar TTNET Poskur sayesinde sanal POS sisteminin kolaylıklarından yararlanırken, büyük bir hız ve verimlilik avantajı da elde ediyor.

Kullanıma hazır bir web sitesine sahip olan ve elektronik ticaret yapabilmek için gereken şartları yerine getiren tüm şirketler TTNET Poskur’a üye olabiliyor. TTNET Poskur ile e-ticaret işletmeleri, anlaşmalı bankaların sanal POS’larına tek kontrat ve tek entegrasyonla sahip oluyor. TTNET Poskur ile işletmeler internet üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilerine taksit ve “Tek Tıkla Ödeme” (kredi kartı saklama) avantajlarını sunuyor. Üstelik, işletmeler TTNET Poskur’dan herhangi bir üyelik ücreti veya kurulum masrafı olmadan yararlanabiliyor.

Güvenlik en üst düzeyde

ttnet iyzico

TTNET Poskur, sunduğu gelişmiş fraud (sahtecilik) önleme ve izleme hizmeti ile güvenlik konusunda da üstün bir çözüm sağlıyor. Dünya genelinde kabul gören veri güvenliği standardı PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico’nun altyapısıyla geliştirilen TTNET Poskur, e-ticaret siteleri ve müşterilerin verilerine tam koruma sağlıyor.

E-ticaret şirketleri, TTNET’in iyzico işbirliğiyle hayata geçirdiği Sanal POS uygulaması TTNET Poskur’a www.poskur.com adresinden başvuru yapabiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Çekilen tutar ne kadar süre sonr abanka hesabına yatırılıyor.Ayrıca bize para transferi yapılırken herhangi bir havale gibi kesinti oluyor mu?

Fikrini söyle

*