16 Kasım 2018

Tunçmatik E-ticarette Son kullanıcıyla Buluşmak İçin Kendi Satış Sitesini Açıyor

Tunçmatik-enerji-eticaret-ups-kesintisiz_güç_kaynağı (2)Tunçmatik, bir ev veya kurumun ihtiyaç duyabileceği tüm enerji ürünlerinin satışı için kendi e-ticaret sitesini açtığını duyurdu. Tunçmatik’in yeni et-ticaret sitesinde Online ve line interaktif UPS’ler, enerji koruma prizleri, evrensel notebook adaptörleri, regülatörler, USB ve mobil şarj cihazları, aküler gibi ürünlerin satışı gerçekleştirilecek. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar aynı zamanda yeni ürünleri, indirim ve kampanyaları da anlık olarak takip edebilecekler.

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “İnternet kullanımının bu kadar yaygınlaştığı günümüzde kullanıcılarımızdan gelen talebi karşılamak üzere, Tunçmatik ürünlerini 2016’da kendi sitemizden de kullanıcılarla buluşturma kararı aldık. Kullanıcılarımız www.shop.tuncmatik.com adresini ziyaret ederek oturdukları yerden alışverişin keyfine varacaklar.”

Tunçmatik, başta kesintisiz güç kaynakları (KGK) olmak üzere, geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında faaliyet gösteren 47 yıllık köklü bir enerji çözümleri firması olarak öne çıkıyor. Tunçmatik 100’ü aşkın çalışanı, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde ofisleri, yurt genelinde 58 teknik servis merkezi ve 22 ülkeye yayılan ihracatı ile kullanıcılara en gelişmiş enerji teknolojileri sunuyor.

Tunçmatik-enerji-eticaret-ups-kesintisiz_güç_kaynağıSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*