20 Kasım 2018

Türk Oyun Stüdyosu Gram Games Yeni Yatırım Turunda

Türk mobil oyun stüdyosu Gram Games, iki ay önce geliştirdiği yeni mobil oyunu 1010! ile Türkiye, Çin, Rusya ve İngiltere başta olmak üzere 3,5 milyon kullanıcı ve 500 bin günlük aktif oyuncuya ulaştı.

Gram Games CEO'su Mehmet Ecevit

Gram Games CEO’su Mehmet Ecevit

1010! iOS ve Android için geliştirilen bir puzzle oyunu.  Tetris’i anımsatan oyun tarzı ile dikkat çeken 1010! Oyuncular için nostaljik bir hava yaratıyor. Basit ve zevkli tasarımı ile App Store ve Google Play’de 50’den fazla kategoride 100’den fazla ülkede feature edildi ve günlük olarak 500 bin oyuncu tarafından oynanıyor. Gram Games, oyun için dünya çapında önemli mobil oyun yayıncılarından ortaklık teklifi alıyor.

1010!’un başarısını takiben şirket ortakları Hummingbird Ventures ve Kaan  Karamancı’dan 500.000 dolar yatırım alan Gram Games, 1010! tarzında ikinci bir oyun ile üretimine devam ediyor. Bu oyunu Şubat ayı başında piyasaya sürecek olan Gram Games, hızlı ve karlı büyümesini sürdürmeyi planlıyor. Gram Games CEO’su Mehmet Ecevit, Gram Games’i Türkiye’den çıkan dünya çapında en başarılı mobil oyun şirketi yapmayı amaçlıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Türk oyun firmalarından daha güzel girişimler bekliyoruz. Crysis gibi oyunlar yapmak lazım aslında.

Geribildirimler

  1. […] basında – Türk Oyun Stüdyosu Gram Games Yeni Yatırım Turunda (Eticaretmag) – Türk Yapımcılarından Etkileyici Görünen Bir Bağımsız Oyun: No:70 […]

Fikrini söyle

*