14 Kasım 2018

Turkcell Mobil Cüzdan Uygulamasından Vazgeçti

Turkcell’in 2012 yılında kullanıma sunduğu mobil cüzdan uygulaması Turkcell Cüzdan, tarih oldu. Turkcell’den abonelerine SMS yoluyla Garanti Bankası’ndan yapılan bildirimde Turkcell Cuzdan, 31 Ocak 2015 tarihi itibariyle bankalarla anlaşmalarımızın sona ermesi nedeniyle kullanımdan kaldırılacaktır. GarantiParam ve CepteParacard bakiyelerinizi harcamanız veya çekmeniz önemle rica olunur” denildi. Turkcell’in 2012 yılının ekim ayında kullanıma sunduğu Turkcell Cüzdan, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda ücretsiz olarak indirilebiliyordu.

turkcell cüzdan arayüz

2 yıllık geçmişinde istediği başarı grafiğini yakalayamayan Cüzdan uygulamasına banka, kredi veya marka kartları eklenip, kullanılabiliyordu. NFC özellikli cep telefonlarıyla temassız olarak alışveriş yapma imkanı da sunan uygulamaya, Mastercard/Maestro/Visa logolu Garanti Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Denizbank, Yapı Kredi ve Akbank kartları eklenebiliyordu. 2 yıllık geçmişe sahip olan Cüzdan, kullanıcıların “Uygulama çalışmıyor” şikayetleriyle de karşı karşıya kalmıştı.

turkcell cüzdan yorumlar

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Alışveriş ve e-ticarette yepyeni bir dönemin kapılarını açacak olan Turkcell Cüzdan markalar için de müşterilerine önemli fırsatlar sunabilecekleri yenilikçi bir ticaret platformu olacak. Türkiye’nin önde gelen tüm markaları ve bankalar da bu platformdaki yerini alacak” diyerek uygulamayı tanıtmıştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*