16 Kasım 2018

Turnhills, Ünlü Mağazaların Vitrinlerini Mobil Ortama Taşıyor

turnhills
E-ticarette, online olarak yapılacak aktivitelere bir yenisi daha eklendi. Giyim sektörü ile ilgili olarak, Turnhills, online alışverişte tüketicilerin oturdukları yerden vitrin gezmelerine imkan sağlayan ve iPhone ve iPad’lerde kullanılabilen bir vitrin alışveriş aplikasyonu. Uygulama, ücretsiz olarak indirilip; dünyaca ünlü markaların son koleksiyonlarına ve vitrinlerine ulaşmayı sağlıyor.

eBay’ın New York sokaklarında açtığı sanal vitrinler uygulamasını anımsatan Turnhills uygulamasında, Diesel, Guess, Louis Vuitton, Prada ve Burberry gibi markaların vitrinleri yer alıyor. Tüketiciler, vitrinlerde bulunan ürünleri satın alabilme imkanlarının yanında; hangi ürünlerin mağazada olduğunu öğrenebiliyor, favori ürününü seçebiliyor ve diğer markaların ürünleri ile karşılaştırma yapabiliyor. Ayrıca beğendikleri ürünlerle, bir sonraki ya da gelecekteki alışverişleri için ‘’wish-list’’ oluşturabiliyorlar.

Turnhills uygulamasında şimdilik New York’un büyük ve seçkin markaları yer alıyor. Geleneksel ve bilinen online alışverişin aksine, prestijli markaların prestijli mağazalarından alışveriş yapmanın tüketiciler arasından öneminden yola çıkarak hazırlanan apkilasyon, interaktif vitrin gezme deneyimi yaşamaları için tüketicilere mağazaya kadar gelmeme kolaylığı sağlıyor.

Bu konuyla ilgili olarak Turnhills’in kurucusu Jeroen Verrezen, insanları mağazaya kadar getirmeden, en iyi alışveriş deneyimini en iyi markalar ile yaşattıklarını söylüyor. Uygulamayı bir başka moda şehri Londra bazında da hayata geçirmek istediklerini de belirtiyor.

Uygulama indirildiğinde, ünlü markaların vitrin güncellemeleri günlük olarak kullanıcıya gönderiliyor böylece kullanıcı en yeni moda trendlerine kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca sevilen markalar kişisel alışveriş haritasında toplanabiliyor.

Aplikasyon, henüz detayları belli olmayan ancak kullanıcıların markalarla ve birbirleriyle etkileşime geçmelerini sağlayacak yenilikler yapmak peşinde. Online ve geleneksel alışveriş arasındaki boşluğu kapatacak çözümler bulmak ise uygulamanın gelecek hedefleri arasında yer alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*