18 Kasım 2018

Twitter’dan İngiltere Reklam Hizmetini Büyütmek Adına 1000£ Bedava Reklam Kredisi

Twitter‘ın reklam kazanç tahminleri hızla artarken, firma bu alandaki gelirini arttırmak adına çeşitli yöntemler denemeye devam ediyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere ulaşabilmek adına self servis reklam hizmetini başlatan firma, AMEX ile işbirliğine giderek ABD’de bu hizmeti AMEX kartları ile satın alan 10.000 firmaya 100 dolar reklam kredisi vereceğini açıklamıştı.

Twitter’ın İngiltere’de başlattığı reklam kampanyası ise ödül kredisi ile şaşırtacak gibi duruyor.

Firmalardan 140 harf ile #ukbizstories hashtag’ine Twitter’ın neden müşterilerine ulaşmak için Twitter kullanmaları gerektiğini tweet etmelerini isteyen Twitter, 30 Temmuz’a kadar devam edecek olan yarışmanın ardından birinciyi açıklayacak.

Twitter’ın pazarlama çalışmalarındaki başarısını kendi hikayelerini paylaşarak anlatacak olan katılımcılar, Twitter’a bu paylaşımları yayınlama hakkını da vermiş olacaklar.

Hem oldukça hızlı büyüyen İngiltere reklam ayağını bu sayede geliştirebilecek olan Twitter, hem de hikaye paylaşımları ile kendi pazarlama çalışmaları için de yararlı olabiliecek bir kampanya gerçekleştirecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*