12 Aralık 2018

Twitter’dan Mobil Reklamlar

Bu ayın başında Sponsored Stories ile mobil reklam hizmetini başlatan Facebook‘un ardından Twitter da reklamverenlere hedef kitlelerine mobil reklamlarla ulaşma imkanı sunacak.

Promoted Tweets adı ile başlayacak olan programda Twitter‘da reklam vermek isteyen markalar, sadece takipçilerine değil, takipçileri ile aynı ilgi alanlarına sahip kullanıcı kitlesine de mobil reklamlar ile ulaşabilecekler.

Standart tweet görüntüsünde ve yapısında olacak olan reklamlar, yeni tweetlerin eklenmesi ile alt sıralara düşecekler.

Mart ayının başında orta ve küçük boyutlu işletmelere ulaşabilmek amacı ile self servis reklam hizmetini başlatan Twitter, görünen o ki reklam kazancını arttırabilmek konusuna ağırlık vermeye başlıyor.

Geçtiğimiz ayın sonu itibarı ile reklamverenlere kendilerini takip eden tüketicilere tweetlerle ulaşma imkanı sunmaya başlayan firma, yeni mobil hizmetinde markalara takipçileri olmayan kesime ulaşabilme olanağı tanıyacak.

Twitter, mobil cihazların öneminin ve kullanımının artması ile reklamverenlerin tüketici kesimine ulaşabilmesi açısından önemli bir araç haline geldiklerini açıklayarak, yeni hizmetleri ile markaların müşterilerini kolaylıkla hedefleyebileceklerini belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*