15 Kasım 2018

Uber Bugün İstanbul’daki Kullanıcılarına Ücretsiz Magnum Dağıtıyor

uber 2

Maşımacılık uygulaması Uber, geçtiğimiz hafta UberIceCream aktivasyonu kapsamında 254 şehir, 59 ülkede tüm dünyada aynı anda kullanıcılarını Uber mobil uygulaması üzerinden tek bir dokunuşla dondurmayla buluşturdu ve şimdi sıra İstanbul’da.

Bu yıl İstanbul’un da dahil olduğu aktivite kapsamında kullanıcılar 31 Temmuz Cuma günü uygulama üzerinden bulundukları konuma Magnum dondurmasını ücretsiz olarak çağırabilecek. Üstelik dondurmanın yanında kullanıcıları özel Uber hediyeleri de bekliyor. Oluşacak yoğun talebi karşılayabilmek için Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kadıköy bölgelerinde sınırlı olan kampanyada, kullanıcılar tek bir kullanım hakkına sahip ve bir seferde 5 taneye kadar Magnum’u ücretsiz alabiliyor.

Ayrıca Uber yolculuklarında 30 TL indirim

Uber’in daha önce uygulamayı kullanmamış olanlar için de bir de sürprizi var, Uber’e kaydolanlar UBERMAGNUMTR kodunu kullanarak dondurma keyfinin yanı sıra ilk Uber yolculuklarını da 30 TL’ye ücretsiz yapacak.

Dünyada dördüncü kez gerçekleştirilen UberIceCream etkinliğini İstanbul’a getirmekten mutluluk duyduklarını belirten Uber Uluslararası Genişlemeden Sorumlu Direktörü Lokman Kuriş, “Uber ile insanların hayatını kolaylaştırırken, onlara keyifli sürprizler yapmayı ihmal etmiyoruz. Tüm dünyada gerçekleştirdiğimiz bu aktivasyonu İstanbul’da Magnum ile işbirliği içerisinde hayata geçirmekten mutluyuz. Birkaç dakika da olsa insanları işten uzaklaşıp rahatlamaya davet ediyoruz” dedi.

Nasıl Çağırılır?

  1. 31 Temmuz Cuma, 11:00 – 17:00 saatleri arasında Uber uygulamasını açın.
  2. Aşağıdaki menüden “Dondurma” seçeneğini seçin, konumunuzu belirleyin ve dondurmanızı çağırın!
  3. En yakındaki dondurma aracına bağlandığınızda Uber, Magnum’unuzu tümüyle ücretsiz olarak dakikalar içinde kapınıza getirsin.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*