11 Aralık 2018

UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Online Satış Sitesi Yayında

Resmi UEFA Şampiyonlar Ligi online satış sitesi bugün yayına girdi. Şampiyonlar Ligi’nde yer alan kulüplerin formalarından aksesuar ve giyim eşyalarına kadar, birçok kategoride ürünün sunulduğu web sitesi İngiltere’den yönetiliyor.

Siteden alışverişte tüm dünyaya kargo hizmeti sunuluyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi online satış sitesi, futbol severlere başka hiçbir yerde bulamayacakları geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

28 Mayıs’taki FC Barcelona ve Manchester United final maçına sayılı günler kala yayına başlayan web sitesi sayesinde taraftarlar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar Şampiyonlar Ligi ruhunu evlerinde yaşayabilecekler.

Şampiyonlar Ligi E-ticaret sitesini, UEFA kendisi yönetmektense işi uzmanına bıraktı.

Siteyi Avrupa’nın en büyük online spor ürünleri alışveriş şirketi Kitbag.com yönetiyor. Kitbag’in hali hazırda birçok spor dalında dünyanın önde gelen kulüpleri ve spor organizasyonları ile e-ticaret sitelerinin tamamen yönetimi için exclusive anlaşmaları bulunmakta.

Kitbag.com’ın E-ticaretini Yönettiği Bazı Markalar

Kitbag’in online alışverişini yönettiği futbol kulüpleri arasında Manchester United, Chelsea, Real Madrid, Barcelona, Everton, Celtic, Aston Villa, West Ham, Manchester City FC ve Portsmouth bulunuyor.

Kitbag, aynı zamanda İngiltere Futbol Federasyonu English FA’nın da resmi online mağazasını yönetiyor.

Futbol dışında, Formula 1, Wimbledon, Ryder Cup, Open Tour gibi birçok spor dalındaki markaların resmi web mağazaları da Kitbag tarafından yönetiliyor.

Kitbag.com e-ticaretini yönettiği markaların birçoğu için web sitesi yönetiminden ürün tedariğine, kargolamadan müşteri hizmetlerine kadar bütün online ve offline hizmetleri sunuyor.

28 Mayıs’ta Barcelona ve Manchester United arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali’nden önce yayına giren resmi UEFA Şampiyonlar Ligi Satış sitesinin yoğun talep görmesi bekleniyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*