15 Kasım 2018

Uluslararası SEO Etkinliği SEOzone Tekrar Türkiyede

25 Ekim 2014’te Şişli Radisson Blu’da yapılacak olan SEOzone, 2013’te Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 200 kişinin katılımıyla düzenlenmişti. Bu yıl katılımcı sayısının 400’ü geçmesi bekleniyor.

SEOzone 2014’ün açılış sunumunu, internet medyasının yakından tanıdığı isimlerden Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yapacak. Hemen ardından Google İrlanda’da arama ekibinin liderlerinden Murat Yatağan, link analizleriyle ünlü LinkResearchTools şirketinin kurucusu ve aynı zamanda Google cezaları & link analizi konusunda uzman Christoph Cemper, internette yayınladığı sheetlerle ve Analytics konulu kaynaklarla tanınan Annie Cushing, yazdığı makalelerle onbinlerce SEO profesyoneline ulaşan dünyaca ünlü danışmanlardan Mike King, Moz ve benzeri komünitelerde yayınladığı SEO makaleleriyle tanınan Aleyda Solis, yaratıcı link inşası konusunda dünyanın en önemli bloglarından PointBlankSEO’nun kurucusu Jon Cooper ve SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur konuşmacı olarak katılarak deneyimlerini paylaşacak ve güncel gelişmeleri konuşacaklar.

SEOzone bir de geçen seneki etkinlik ve bu yıl yapılacak etkinlik hakkında infografik hazırlamış, aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

SEOZONE'1314-1360pxSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Belki taşlayan çok olacaktır, belki geçen seneki de çok eleştirildi. Ama kimsenin yapmaya bile cesaret gösteremedikleri bir konuda ilk oldular mı oldular. Sektör henüz ayılmamış olmayabilir ama gerçekten çok ciddi adımlarla ilerleyen nadir bir oluşum. Eğer imkanlar elveriyorsa, hem seo anlamında ek bir şeyler daha öğrenmek, hem çevre hem de Türkiye’deki optimizasyon anlamındaki bu tarz oluşumların desteklenmesi anlamında kesinlikle ve kesinlikle gidilmesi gereken bir etkinlik, ısrarla tavsiye ediyorum.

Fikrini söyle

*