18 Kasım 2018

Unnado.com’da Bugüne Özel “Süper 21” Bahar Bayramı Kampanyası

Unnado-bahar_bayramı-süper_21-21_mart-nevruzUnnado.com anne-bebek alışveriş internet sitesi “Süper 21” kampanyası ile yalnızca bugüne özel indirimler sunuyor. Anne, bebek ve çocuk alanında özel markalara yer veren Unnado.com, gece ve gündüzün eşitlendiği 21 Marta özel kurguladığı “Süper 21” kampanyası ile birçok kategoride farklı indirimler sunarak, 10’u aşkın farklı kategoride birbirinden özel e-ticaret ürünleriyle bahara hoş geldin diyor.

Ebeveynlerin evlerinden rahatça ve tek adresten alışveriş yapabilmelerini sağlayan site, 21 Mart günü 23.59’a kadar geçerli olacak kampanya ile ekstra yüzde 21 indirim, 21 TL indirim, sadece 21 TL’lik ürünler ve süper fiyat olmak üzere dört farklı fırsat sunuyor.

Bebek-çocuk, bebek-çocuk odası, anne-hamile sağlık bakım, seyahat, bebek-çocuk oyuncak ve eğitim gibi birçok kategoriyi içeren kampanya baharı en keyifli şekilde karşılıyor. Gece ve gündüz eşitliğinden ilham alan kampanya sayesinde ebeveynler, kendilerinin ve çocuklarının bahar ihtiyaçlarını en uygun şekilde giderme fırsatı buluyor.

İlgili yazı: Türkiye Müşteri Profili: Kadınlar Online Alışverişte Erkekleri Geçti

21 Mart bahar bayramı

Unnado.com Genel Müdürü Yonca Eldener, kampanya ilgili açıklamasında şunları söyledi: “21 Mart Dünya’da gece-gündüz sürelerinin eşitlendiği özel bir gün ve bahar bayramıyla yenilenen umutlarımızı kutlamak için özel bir kampanyayı hak ediyor. 2010 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden biri olan Unnado.com; 2014 yılında Kariyer.net, Sigortam.net gibi önemli girişimleri bünyesinde barındıran iLab Holding’in çatısı altında faaliyet göstermeye başladı. Kurulduğu günden bugüne, “Annelerin hayatına yeni keşiflerle dokunmak ve hayatlarına güzellikler katmak” vizyonu ile yoluna devam ediyor. Anne, bebek ve çocuk sektöründe kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle uygun fiyatlı kampanyalara ev sahipliği yapan Unnado bugüne dek 120 binden fazla ürünü 1 milyonu aşan üyesiyle buluşturdu. 21 Aralık ekinoksuna kadar çok daha fazla sayıda ürünü üyelerimize sunmayı hedefliyoruz.”Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*