16 Kasım 2018

Unnado’ya iLab’den 2.000.000 TL Yatırım

2010 yılının Temmuz ayında kurulan ve anne, bebek ve çocuklara özel kısa süreli fırsatlar sunan özel alışveriş sitesi Unnado, ikinci yatırımını yine iLab‘den aldı.

1,5 sene önce küçük bir odada başlayan ve şimdilerde 2000 metrekarelik bir binada hizmet süren firmanın yeni yatırımının miktarı 2 milyon TL.

İlk yatırımını 2011 yılının Mart ayında %33 hisse karşılığında yine iLab’den alan firmanın kurucu ortakları Göktuğ Okan Oğuz ve Haldun Uraz Boralılar, Unnado’nun geçtiğimiz sene bir önceki seneye kıyasla 15 kat büyüdüğünü dile getirerek, yüzbinlerce üyeye ulaştıklarını ifade ettiler.

Günde 1000 civarında ürün gönderimi yaptığını açıklayan Unnado, yeni yatırımını bu sene de büyüme hızını sürdürebilmek adına kullanacaklarını açıkladı.

Türkiye e-ticaret sektöründe oldukça büyük yatırımları ve iştirakleri olan iLab Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say Unnado’nun Türkiye’de önemli bir başarı hikayesi olduğunu belirterek, firmanın büyüme hızından ve gerçekleştirdikleri yatırımdan oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*