18 Kasım 2018

Web Sitelerini Uygulamaya Çeviren İsrailli UppSite’a $2 Milyon Yatırım

Mobil sitelerle beraber uygulamalar da hem web site sahipleri, hem tüketiciler tarafından sıklıkla kullanılıyor.

Sitelere oldukça pahalıya patlayabilecek olan bu hizmet, İsrailli start-up UppSite tarafından farklı ödeme seçenekleri ile web site sahiplerine sunulurken, oldukça hızlı bir şekilde uygulama yapılanmasını sağlıyor.

Kullanıcılarından forum ya da bloglarının URLlerini isteyerek bu siteleri Android ve iOS cihazlara yönelik uygulamaya dönüştüren UppSite, uygulamaları editörleri tarafından denetlemenin ardından uygulama sistemlerine kabul için başvuruyu da kendisi gerçekleştiriyor.

Ücretsiz ve reklam gösterimli hizmetinin yanı sıra, belli bir üyelik ücreti ile uygulama üzerinden gelecek gelirin yarısının web sitesine aktarıldığı iki farklı seçenekle kullanıcılarının karşısına geçen UppSite, her ne kadar mobil uygulamalarının tasarımı ve kontrolünün tamamen kendilerinde olmasını isteyen web site sahiplerini cezbedemese de, hedef kitlesi ve hizmeti ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı.

2.1 milyon dolarık yatırımını Matomy Media ve thetime’dan alan firma, yatırımları ile yeni bir ofise taşınmayı planladıklarını belirtiyor. 2 dakikadan kısa bir sürede web sitelerini mobil uygulamaya dönüştürebilen UppSite, uluslararası hizmet sağlıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*