21 Kasım 2018

UXIstanbul Konferansında Müşeri Deneyimi Konuşulacak

UXServices2

UXIstanbul 2015 Konferansı kapsamında 28 Nisan’da düzenlenecek panelde, kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik alanında fark yaratacak çözümler aktarılacak. Kullanılabilir ekran tasarımlarının nasıl yapıldığı ve en iyi kullanıcı deneyiminin nasıl yaşatılabileceğinin örneklerle anlatılacağı etkinlik, 28 Nisan 2015 tarihinde Esentepe Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek.

Konferansa iş analistleri, UX ve Usability uzmanları, grafik tasarımcılar, yazılım ve test uzmanları, pazarlama uzmanları gibi farklı iş kollarından 500’ün üzerinde profesyonelin katılması bekleniyor.

Sektörün devleri İstanbul’da

UXServices, UXIstanbul 2015 etkinliği ile Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ve Kullanılabilirlik alanının bankacılık, e-business, girişimcilik, bilgi teknolojileri, telekom sektörlerindeki devlerini İstanbul’da ağırlıyor. UXIstanbul, kullanıcı dostu ekranlar ve müşteri deneyimleri tasarlamak isteyen profesyonellere Google, Microsoft, UXPA, Booking.com ve Goldman Sachs’dan gelen uzman konuşmacıların başarı hikayelerini dinleme fırsatı sunuyor.

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik

katılımcılar

Teması “Global UX and Usability Best Practices and Techniques” olan UXistanbul’da, dünya’dan ve Türkiye’den alanında önde gelen isimler sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik konusunda dünyadaki en iyi uygulamaların mercek altına alınacağı konferansın konuşmacıları şu şekilde:

  1. Cory Lebson – President at UXPA
  2. Natasha Levitan – UX Lead at Goldman Sachs
  3. Lucas Pettinati – UX Director at Google
  4. Matt Lea – UX Researcher at Booking.com
  5. Pınar Cinali – UXservices Associate Partner
  6. Prarthana Johnson – Senior Design Manager Microsoft

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*