16 Kasım 2018

VesLabs TEB Özel Melek Yatırım Platformu Desteğiyle 300 bin TL yatırım aldı

Teb-girişim- girişim_bankacılığı-melek_ağ-veslabs (2)Hazine Müsteşarlığı tarafından onaylanarak bir bankanın ‘melek yatırım’ konusunda yetkilendirilen ilk platformuna sahip olma ayrıcalığı taşıyan TEB Özel Bankacılık Melek Yatırım Platformu ve TEB Girişim Evi tarafından desteklenen VesLabs, Türk Melekleri’nden yatırım aldı. Melek yatırımcılarla girişimcileri buluşturma konusunda yeni bir yatırım modeline örnek olan TEB Özel, girişimcilik ekosistemine yeni bir soluk getirecek.

İlgili yazı: 500 Startups Türkiye E-Ticaret Girişimcileri İçin 15 Milyon $ Topluyor

Tag2Sense tedarik zinciri takibi uygulamasını geliştirdi

Nesnelerin interneti üzerine çalışan kablosuz donanım ve yazılım çözümü şirketi VesLabs’in geliştirdiği Tag2Sense, tedarik zincirinin takibini kolaylaştırıyor. Data logger ve araç takip sistemlerinin gerçekleştirdiği bütün özellikleri kendi bünyesinde toplayarak tedarik zincirinin izlenmesini basit ve etkin hale getiren Tag2Sense, sıcaklık, nem, basınç, ışık, darbe, titreşim sensörleri ve kablosuz özellikleriyle global ölçekte en gelişmiş data logger cihazlarının başında geliyor.

TEB Girişim Evi çatısı altında ilk gününden beri iş modeli geliştirilmesinden pazarlama faaliyetlerine, eğitim ve danışmanlık desteğinden çalışma ofisi, networking ve yatırımcı ilişkilerine geniş bir yelpazede hizmet alan VesLabs, TEB Özel Melek Yatırım Platformu işbirliğiyle yatırımcısıyla buluştu. Türk Melekleri’nden 300 bin TL’lik yatırım almayı başaran VesLabs’in projesi Tag2Sense, sunduğu çözümlerle tedarik zinciri takibini kolaylaştıracak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*