13 Kasım 2018

Victoria Beckham da Kendi E-ticaret Sitesini Açtı

Victoria Beckham
1990’ların ünlü pop grubu Spice Girls ile adını duyuran ve sonrasında David Beckham’la evlenen Victoria Beckham da e-ticarete giren ünlüler arasındaki yerini aldı. Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Justin Timberlake ve Ashton Kutcher gibi dijital dünyaya merak salmış ve e-ticarete yatırım yapan ünlüler kervanına katılan Victoria Beckham, internet sitesi üzerinden tasarımı kendine ait olan ürünleri satmaya başlayacak.

VictoriaBeckham.com adresi üzerinden tasarımını yaptığı ürünleri sergileyen; fakat yakın zamana kadar online olarak satışını yapmayan Beckham, kendi tasarladığı ürünleri önümüzdeki günlerde satışa sunmaya hazırlanıyor. ABD, İngiltere ve Avrupa‘daki tüketiciler site üzerinden alışveriş yapabilecekler.

Henüz beta sürecinde olan sitede fotoğrafların yanı sıra .gif görseller de bulunuyor. New York ve Londra’daki kullanıcılara aynı gün içinde teslimat hizmeti de sunan sitede, çanta, aksesuar ve gözlük gibi çeşitli ürünler satışa sunuluyor. Müşteri hizmetlerine de önem veren sitede, ürünlerin yer aldığı tüm sayfalarda bir iletişim numarası bulunuyor. ABD’deki tüketiciler bir form doldurarak siteye ulaşabiliyor ya da merkezi Los Angeles’ta bulunan bir çağrı merkezine ulaşabiliyor. Burada çalışan görevliler ise stil ve moda konusundaki eğitimleri sayesinde kullanıcılara bu konularda yardımcı olabiliyorlar.

Sitedeki özelliklere bakıldığında işin sosyal ticaret boyutu da göz ardı edilmemiş. Her ürünün yanında “paylaş” seçenekleri bulunuyor ve kullanıcılar beğendikleri ürünü sosyal ağlarda arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Bunun yanı sıra farklı ülkelerdeki sosyal ağlar da unutulmamış. Rusya ve Çin‘deki tüketiciler SinaWeibo ve V Kontakte adlı sosyal ağlarda bu ürünleri paylaşabiliyorlar.

Şu an için bu iki ülkedeki internet kullanıcıları site üzerinden alışveriş yapamıyorlar; ama Victoria Beckham’ın ilerleyen dönemlerde bu bölgelere de açılarak, dünyanın farklı yerlerindeki kullanıcılara da ulaşma gibi bir niyeti bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*