20 Kasım 2018

“Vidivodo”da değişim rüzgarı

vidivodo-video-video_reklam-video_pazarlama-eticaret

Yurt içinden ve dışından milyonlarca internet kullanıcısına erişen video paylaşım ve izleme platformu Vidivodo.com’da yeni yönetimle birlikte değişim rüzgarı da başladı. Punto Yeni Medya çatısı altında yayın hayatına devam eden Vidivodo.com, yönetim değişikliğiyle birlikte tasarım ve teknolojisini de yeniledi. Yeni tasarımı ve güncel içerik yönetimiyle dikkatleri üzerine çeken ve birçok kategoride en güncel videoları internet kullanıcılarıyla buluşturan Vidivodo.com’un önem verdiği alanlardan biri de, günümüzün en büyük trendlerinden biri olan oyun videoları olacak.

İlgili yazı: Online perakendede ucuza video pazarlama yapmanın 3 yolu

Video oyunları alanında; özgün, eğlenceli ve kaliteli içerik üreten yayıncıların toplandığı platform açığını kapatmak adına Türkiye’de ilk adımı atan Vidivodo.com, önemli sayıda takipçisi ve hayranı bulunan oyuncuları, sadece Vidivodo.com’a özel ürettikleri içerikler ve projelerle yeni dönemde takipçileriyle buluşturacak. Hem E-sports oyuncularının yayınlarını paylaşabilecekleri, hem de E-sports takipçilerinin pek çok oyun içeriğini izleyebilecekleri bir platform haline gelmeyi de planlayan Vidivodo.com’un takviminde, yakın gelecekte canlı yayınlar da olacak.

İlgili yazı: Facebook’ta video pazarlama yapmanın 10 yolu

2016 yılında özellikle oyun içerikleriyle tanınan yayıncılara ve E-sports takımlarına yönelecek Vidivodo.com’un Kurucu Ortağı Fatih Özkara, platformda yaşanan son gelişmelerle ilgili olarak: “Vidivodo.com’un tüm tasarımını ve teknolojisini yenileyerek, çok daha hızlı ve yeni reklam birimlerine kolay entegre olabilen yayın teknolojisine taşıdık. Yeni dönemde güncel ve eğlenceli içeriklerimizin yanında, daha fazla özel oyun içeriklerine ve oyunculara yönelerek, Vidivodo.com’un oyuncuların ve dolaysıyla ‘gençliğin buluşma noktası’ olmasını da amaçlıyoruz. Yakın gelecekteki hedefimiz, mevcut yayın politikamıza ek olarak, oyun ve E-sports dünyasına destek veren, Türkiye’deki yeni ve en aktif video içerik mecrası olmak” dedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*