22 Kasım 2018

Virtusize ile Online Giysi Alışverişinden Korkmayın

E-ticaret sitelerinden moda ürünleri alırken, karşılaşılan en büyük problemlerden bir tanesi de size uygun ölçü ve bedenleri tutturabilmek.

Farklı markalar, farklı ürünler, farklı kalıplar yüzünden aldığınız her yeni ürünün size kesin olarak uyup uymayacağını görmek için, ürünü satın almanız ve kargonun size ulaşmasını beklemeniz gerekiyor.

Virtusize, İsveç merkezli girişim ve girişimin ortaya çıkış fikri de, kurucuların İsveç dışından aldığı giyim ürünlerinin üzerlerine uymadıklarının fark etmesi. Bu soruna karşı çözüm üretme yolunu seçerek, 2011 Sonbahar’da Virtusize’ı ortaya çıkartıyorlar.

Virtusize, dünyanın en büyük moda perakendecisi olan e-ticaret sitelerinden biri olan ASOS ile yaptığı anlaşma sonrasında, kullanım alanını da genişletti. Tam 23 farklı müşterisi için hizmet veren Virtusize, 50 bin kullanıcıya hizmet vermiş ve 30 bin farklı giysi için e-ticaret müşterilerine rehberlik etmiş.

Hemen aşağıda Virtusize’ı tanıtan bir videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*