13 Aralık 2018

Wahooly Start-Uplara Hisse Karşılığında Üye Sunacak

Yeni ve ilginç bir start-up Wahooly, start-uplara üyelerine hisse vermesi karşılığında üye bulmak üzere yayına başlıyor.

Henüz kendisi de tam olarak hizmete açılmayan site, ilk etapta 25.000 üyeye ulaşmayı hedeflediğini belirten ana tanıtım sayfasında, farklı hizmetini nasıl sunacağını da detayları ile anlatıyor.

Sistemine üye olan herkesten öncelikle ad, soyad ve email bilgilerini talep eden site, yayına başlamasının ardından üyelerine çeşitli start-upların bilgilerini sunacak.

Wahooly sisteminden üye toplamak için yararlanmak isteyen start-uplar, belli bir hisseyi firmanın start-upı beğenip desteklemek isteyen üyelerine paylaştırmasına izin verecekler.

Bu şekilde üyeler beğendikleri start-upa sadece üye olarak, küçük bir hissenin sahibi olabilecekler. Üyelerin daha sonraki süreçteki hisse artışının, start-upu çevrelerine ne kadar tanıttıkları ile doğru orantılı olacağını belirten Wahooly kurucuları, Wahooly’e üye olan ve sosyal medyayı etkin kullananan kullanıcılarına Wahooly hisselerinden de pay vereceklerini belirtiyorlar.

Yani kısacası, Wahooly start-upların üye bulma sorununa çözüm sunarken, üyelerine de büyük yatırımlara gerek kalmadan start-uplardan pay sahibi olabilme şansını sunacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*