21 Kasım 2018

Şarap Üreticilerine Online Destek Sağlayan WineDirect Vin65’i Satın Aldı

Şarap üreticilerine online satış desteği ve dağıtım hizmeti sunan WineDirect, yine aynı sektöre e-ticaret ve online pazarlama hizmeti sunan Vin65’i satın aldı.

Vin65 ve WineDirect, 2010 yılında Vin65 WineDirect’in müşterilerine e-ticaret hizmeti sunmaya başladığından beri beraber çalışmalar yapmaktalardı.

WineDirect CEO’su Joe Waechter, satın alım ile beraber tüketicilere direk satış yapmak isteyen şarap üreticilerine sundukları hizmetin bir bütün haline geldiğini belirtirken, Vin65’in bu güne kadar online satış ve pazarlama alanlarında müşterilerine oldukça başarılı bir şekilde destek olduğunu açıkladı.

Ülkemizde yasak olan online içki satışı, özellikle Amerika ve Avrupa’da online satışların en hızlı büyüme gösterdiği alanlar arasında.

Şarap üreticilerini direk müşteriler ile buluşturmak için hizmet sunan bu iki firma, özellikle şarap sektöründe online alanda yapılan hizmetlerin derinliğini gösterirken, bu kadar niş alanlara yönelen firmaların varlığı pazar payının büyüklüğünü ortaya koyuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*